Awarię lub pilną naprawę urządzenia należy zgłaszać:

Kontakt telefoniczny to najszybszy sposób na zgłoszenie usterki.

Kilka słów o nas

Najlepszy serwis urządzeń gazowych do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w Tarnowie

Kompetencje i 20-to letnie doświadczenie

Wysoka jakość wykonywanych usług

Szybkie terminy realizacji

Udzielamy gwarancji na usługę i części

Stacjonarne biuro w centrum Tarnowa

Dojeżdżamy do klienta na miejsce (do 50-ciu km od Tarnowa)

Zgrany zespół fachowców

Zatrudniamy zgrany zespół fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy serwisanta. Nasi technicy są wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie napraw różnego rodzaju gazowych urządzeń grzewczych od piecyków łazienkowych po duże kotłownie.

Firma posiada wszystkie uprawnienia oraz certyfikaty niezbędne do wykonywania napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych czołowych producentów kotłów gazowych.

Bogate zaplecze techniczne

Posiadamy rozbudowany magazyn z częściami do kotłów różnych marek. Serwisant jadący do klienta dysponuje zapasem podstawowych części, dzięki temu jest w stanie na miejscu dokonać naprawy urządzenia. W przypadku konieczności wymiany części nietypowych, mamy możliwość ich sprowadzenia.

Obszar działania

Swoją działalnością obejmujemy obszar w promieniu około 50 kilometrów od Tarnowa.
Aby móc w jak najkrótszym czasie dotrzeć do Klienta, nasi serwisanci posiadają do dyspozycji samochody firmowe wyposażone w zestaw narzędzi i części zamiennych niezbędnych do usunięcia awarii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować większość zleceń w krótkim terminie.

Nasi klienci

Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, „powierzających w nasze ręce” opiekę nad swoimi urządzeniami grzewczymi zgłaszając regularnie do corocznych przeglądów.

Do naszych stałych klientów należą osoby prywatne i duże instytucje, w których prowadzimy stały nadzór nad kotłowniami.

Obsługujemy m. in.: przedsiębiorstwa, banki, przychodnie, hotele, restauracje, pensjonaty, szkoły, przedszkola, urzędy, parafie, zarządy nieruchomości, administracje budynków.

Certyfikowany partner

Nasze autoryzacje

Zgłoś przegląd