Awarię lub pilną naprawę urządzenia należy zgłaszać:

Kontakt telefoniczny to najszybszy sposób na zgłoszenie usterki.

Aktualności

Uruchamiamy monoblokowe pompy ciepła

Wykonujemy usługę doboru i montażu i  pierwszego uruchomienia monoblokowych pomp ciepła Bosch Buderus na terenie Tarnowa i okolic do 40 km. Samo uruchomienie jest bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu.

data wpisu:09/05/2022

Aż 10 lat gwarancji na kocioł ? To nie możliwe! a jednak....

Gwarancja na kocioł dwufunkcyjny Unical K+ wynosi aż 10 lat. Szczegóły gwarancji zawarte są w warunkch gwarancji. Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta kotłów Unical: www.unical.pl

data wpisu:25/05/2021

dotacje z programu czyste powietrze

Czy już wiesz że z programu czyste powietrze można starać się o zwrot 30-60% kosztu inwestycji na kocioł, komin, montaż, wymianę okien, docieplenie domu i poddasza i wiele innych? o szczegóły dzwoń 14-621-44-64

data wpisu:14/05/2021

W okresie wakacji i urlopów....

W czasie wakacji i sezonu urlopowego nasze Centrum serwisowe robi wszystko aby pomóc Państwu na wypadek konieczności  skorzystania z usług. Pracujemy w godzinach: poniedziałek - piątek 7-16.00. Poza godzinami pracy biura istnieje możliwośc łatwego zgłoszenia usługi przeglądu poprzez strone internetową (czerwony przycisk "zgłoś przegląd" w prawym górnym rogu)

data wpisu:02/04/2020

zapraszamy do skorzystania z usługi przeglądu

W terminie od 1.03 - 30.05.2022 zapraszamy do zgłaszania się na promocyjny przegląd kotła lub podgrzewacza gazowego. Wyczyszczony, dobrze wyregulowany kocioł to mniejsze zużycie gazu, pewność działania i większe bezpieczeństwo.

data wpisu:23/12/2019

... szybciej, łatwiej i o każdej porze!

Zapraszamy do zgłaszania usługi przeglądu kotła bądź piecyka gazowego przez naszą stronę internetową o każdej porze, również poza godzinami naszej pracy (czerwony przycisk w prawym górnym rogu - "zgłoś przegląd") Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie ono przyjęte a w razie konieczności serwisant skontaktuje się z Państwem w kolejnym dniu roboczym w celu potwierdzenia terminu i sprecyzowania godziny przyjazdu.

data wpisu:11/12/2019

Niezawodne czujniki czadu i dymu

Nie ryzykuj! Kup już dziś nowy czujnik czadu i dymu. Zrób to dla siebie i bezpieczeństwa całej rodziny! Od 7-10 lat gwarancji.

data wpisu:12/01/2019

Nie czekaj aż Cię zaskoczy.....

Zima to wcale nie najlepszy moment na zgłoszenie przeglądu kotła. Większość użytkowników posiada kocioł gazowy który realizuje dwie funkcje: ogrzewanie ciepłej wody i  domu a więc działa przez cały rok. Dlatego roczny przegląd kotła może być wykonany również na wiosnę, kiedy to serwisant ma na to dużo czasu, jest mniej zmęczony, nie działa pod presją. W sezonie zimowym okres oczekiwania na przegląd wydłuża się nawet do 1.5 miesiąca... czy napewno chcesz tyle czekać?

Zapraszamy do korzystania z usług serwisu zwłaszcza w miesiącach od marca do maja to znaczy po sezonie grzewczym. Usługę przeglądu możesz zgłosić klikając na czerwony przycisk "zgłoś przegląd" w prawym górnym rogu. Zapewnij sobie spokój i ciepło planując przegląd wcześniej.

data wpisu:27/11/2018

Zgłoś przegląd