Awarię lub pilną naprawę urządzenia należy zgłaszać:

Kontakt telefoniczny to najszybszy sposób na zgłoszenie usterki.

Aktualności

Mam oszczędzać na gazie ? ale jak?

Czy wiesz że czyszczenie kotła powoduje że zużywa on mniej gazu? Nie czekaj na duży rachunek poddawaj swój kocioł regularnym przeglądom i regulacji.

data wpisu: 14/03/2024

Aż 10 lat gwarancji na wymiennik główny w kotle? To nie możliwe! a jednak....

Gwarancja na wymiennik w kotle Unical K+ wynosi aż 10 lat. Szczegóły zawarte są w warunkch gwarancji. Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta kotłów Unical: www.unical.pl

data wpisu: 25/05/2021

dotacje z programu czyste powietrze

Czy już wiesz że z programu czyste powietrze można starać się o zwrot 30-60% kosztu inwestycji na kocioł, komin, montaż, wymianę okien, docieplenie domu i poddasza i wiele innych? o szczegóły dzwoń 14-621-44-64

data wpisu: 14/05/2021

W okresie wakacji i urlopów....

W czasie wakacji i sezonu urlopowego nasze Centrum serwisowe robi wszystko aby pomóc Państwu na wypadek konieczności  skorzystania z usług. Pracujemy w godzinach: poniedziałek - piątek 7-15.30. Poza godzinami pracy biura istnieje możliwośc łatwego zgłoszenia usługi przeglądu poprzez strone internetową (czerwony przycisk "zgłoś przegląd" w prawym górnym rogu)

data wpisu: 02/04/2020

zapraszamy do skorzystania z usługi przeglądu

W terminie od 1.03 - 30.05.2022 zapraszamy do zgłaszania się na promocyjny przegląd kotła lub podgrzewacza gazowego. Wyczyszczony, dobrze wyregulowany kocioł to mniejsze zużycie gazu, pewność działania i większe bezpieczeństwo.

data wpisu: 23/12/2019

... szybciej, łatwiej i o każdej porze!

Zapraszamy do zgłaszania usługi przeglądu kotła bądź piecyka gazowego przez naszą stronę internetową o każdej porze, również poza godzinami naszej pracy (czerwony przycisk w prawym górnym rogu - "zgłoś przegląd") Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie ono przyjęte a w razie konieczności serwisant skontaktuje się z Państwem w kolejnym dniu roboczym w celu potwierdzenia terminu i sprecyzowania godziny przyjazdu.

data wpisu: 11/12/2019

Niezawodne czujniki czadu i dymu

Nie ryzykuj! Kup już dziś nowy czujnik czadu i dymu. Zrób to dla siebie i bezpieczeństwa całej rodziny! Od 7-10 lat gwarancji.

data wpisu: 12/01/2019

Nie czekaj aż Cię zaskoczy.....

Zima to wcale nie najlepszy moment na zgłoszenie przeglądu kotła. Większość użytkowników posiada kocioł gazowy który realizuje dwie funkcje: ogrzewanie ciepłej wody i  domu a więc działa przez cały rok. Dlatego roczny przegląd kotła może być wykonany również na wiosnę, kiedy to serwisant ma na to dużo czasu, jest mniej zmęczony, nie działa pod presją. W sezonie zimowym okres oczekiwania na przegląd wydłuża się nawet do 1.5 miesiąca... czy napewno chcesz tyle czekać?

Zapraszamy do korzystania z usług serwisu zwłaszcza w miesiącach od marca do maja to znaczy po sezonie grzewczym. Usługę przeglądu możesz zgłosić klikając na czerwony przycisk "zgłoś przegląd" w prawym górnym rogu. Zapewnij sobie spokój i ciepło planując przegląd wcześniej.

data wpisu: 27/11/2018

Zgłoś przegląd