Awarię lub pilną naprawę urządzenia należy zgłaszać:

Kontakt telefoniczny to najszybszy sposób na zgłoszenie usterki.

Aktualności

W okresie wakacji i urlopów....

W czasie wakacji i sezonu urlopowego nasze Centrum serwisowe robi wszystko aby pomóc Państwu na wypadek konieczności  skorzystania z usług. Pracujemy w godzinach: poniedziałek - piątek 7-16.00, sobota 7-12.00. Istnieje mozliwośc łatwego zgłoszenia usługi przeglądu poprzez strone internetową (czerwony przycisk "zgłoś przegląd" w prawym górnym rogu)

data wpisu: 02/04/2020

zapraszamy do skorzystania z usługi przeglądu

W terminie od 1.03 - 30.05.2020 zapraszamy do zgłaszania się na promocyjny przegląd kotła lub podgrzewacza gazowego. wyczyszczony, dobrze wyregulowany kocioł to mniejsze zużycie gazu, pewność działania i większe bezpieczeństwo.

data wpisu: 23/12/2019

... szybciej, łatwiej i o każdej porze!

Zapraszamy do zgłaszania usługi przeglądu kotła bądź piecyka gazowego przez naszą stronę internetową o każdej porze, również poza godzinami naszej pracy (czerwony przycisk w prawym górnym rogu - "zgłoś przegląd") Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie ono przyjęte a w razie konieczności serwisant skontaktuje się z Państwem w kolejnym dniu roboczym w celu potwierdzenia terminu i sprecyzowania godziny przyjazdu.

data wpisu: 11/12/2019

Niezawodne czujniki czadu i dymu

Nie ryzykuj! Kup już dziś nowy czujnik czadu i dymu. Zrób to dla siebie i bezpieczeństwa całej rodziny!

data wpisu: 12/01/2019

Nie czekaj aż Cię zaskoczy.....

Zima to wcale nie najlepszy moment na zgłoszenie przeglądu kotła. Większość użytkowników posiada kocioł gazowy który realizuje dwie funkcje: ogrzewanie ciepłej wody i  domu a więc działa przez cały rok. Dlatego roczny przegląd kotła może być wykonany również na wiosnę, kiedy to serwisant ma na to dużo czasu, jest mniej zmęczony, nie działa pod presją. W sezonie zimowym okres oczekiwania na przegląd wydłuża się nawet do 1.5 miesiąca... czy napewno warto tyle czekać?

Zapraszamy do korzystania z usług serwisu zwłaszcza w miesiącach od marca do maja to znaczy po sezonie grzewczym. Usługę przeglądu możesz zgłosić klikając na czerwony przycisk "zgłoś przegląd" w prawym górnym rogu. Zapraszamy - zapewnij sobie spokój i ciepło planując przegląd wcześniej.

data wpisu: 27/11/2018

Czy wiesz że rezygnując z kotła węglowego kocioł gazowy możesz mieć gratis?

Czy wiesz że rezygnując z kotła węglowego kocioł gazowy możesz mieć gratis? Szczegóły w Urzędzie Miasta lub Gminy w zależności od miejsca zamieszkania.

data wpisu: 27/11/2018

Zastosuj bezprzewodowy regulator temperatury do kotła z Wi-Fi

Zastosuj bezprzewodowy regulator temperatury do kotła z Wi-Fi. Możliwość zdalna sterowania i podglądu temperatury Twojego domu gdziekolwiek jesteś.

data wpisu: 27/11/2018

Zgłoś przegląd